Prijsvraag: Maak kans op een reischeque van € 500,-

Dit jaar viert De Digitale Stad Nieuwegein haar 30-jarig bestaan. Een hele mijlpaal als je bedenkt dat het internet, in de huidige hoedanigheid, een paar jaar langer bestaat. Pas in 1990 had 1 internet aanbieder een landelijk dekkend inbelnetwerk in Nederland. Omdat De Digitale Stad 30 jaar bestaan geven wij, samen met Corendon, een reischeque ter waarde van € 500,- weg. Want wie jarig is trakteert. Inmiddels zijn alle winnaars van een heerlijk ijsje bekend en zij kunnen binnenkort een e-mail verwachten van Luigi’s uit Vreeswijk.

Corendon felicitatie

Ook Corendon viert haar jubileum. Sinds de oprichting in 2000 heeft de reisorganisatie zich gepositioneerd als specialist in zonvakanties naar de mooiste bestemmingen. Van unieke hotels tot bijzondere ervaringen, zoals het iconische Boeing 747 in de tuin van het Corendon Village Hotel, Corendon blijft reizigers telkens verrassen met nieuwe mogelijkheden. Het is dit jaar haar 25-jarig jubileum!

Naast Corendon viert ook De Digitale Stad Nieuwegein (www.pen.nl) een bijzondere mijlpaal: met 30 jaar op de teller is pen.nl de oudste Digitale Stad van Nederland. ‘Corendon feliciteert pen.nl van harte met dit indrukwekkende jubileum en kijkt uit naar een voortzetting van de fijne samenwerking’ aldus de reisorganisatie.

Om zowel de mijlpalen van Corendon als die van pen.nl te vieren, heeft Corendon een fantastische prijs beschikbaar gesteld: een reischeque van € 500,-. Of je nu droomt van een zonvakantie in Turkije, een kort verblijf in Nederland of een exotische bestemming, met deze reischeque kun je jouw ideale vakantie plannen.

Weet jij al waar jij naar toe zou willen gaan? Beantwoord deze vragen over Corendon en maak kans op de reischeque. We geven 1 reischeque weg. Meedoen kan tot maandag 7 juli 2025. Ga hier naar de prijsvraag.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk